KUCHAŘ/KA

  • Nýrsko

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kuchař/ka - ranní a odpolední směny, při víkendové službě 12h směny
POŽADUJEME: vyuč. v oboru kuchař, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
NÁPLŇ PRÁCE: výroba jídel podle dietního systému ve zdravotnických zařízeních, normování potravin pro přípravu pokrmů
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP ( příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Nýrsko.