SKLADNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příjem materiálu a výrobků na sklad, kontrola dokumentů v informačním systému; výdej materiálu do sériové výroby; příprava a realizace expedice; zajišťování potřebných skladových zásob; spolupráce s oddělením nákupu a výroby; provádění inventur; směnný provoz
- Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání; základní znalost výpočetní techniky (MS Office); řidičský průkaz VZV výhodou; zkušenosti na pozici skladníka výhodou; AJ/NJ výhodou; spolehlivost, pracovitost, důslednost, flexibilitu a vstřícnost
- Nabízíme: práci v prosperující společnosti; 5 týdnů dovolené ročně; 13. plat na základě vývoje obchodu; příspěvek na penzijní připojištění; čisté a udržované pracovní prostředí; jazykové kurzy; závodní stravování
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: brizova.k@stueken.cz (pí. Břízová)
Volné místo skladník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.