David Mutl

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- poctivost, dochvilnost, vstřícnost, zodpovědnost
- vhodné i pro čerstvé absolventy škol v tomto oboru (zaučíme)
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Světlá nad Sázavou.

Požadavky
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: David Mutl
Ulice: Nové Město 1104
Město: Světlá nad Sázavou
PSČ: 582 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Mutl
E-mail: info@dublinbar.eu
Telefon: +420 775 098 829

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: David Mutl