Jednota, obchodní družstvo Tábor

Prodavačka/pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Možnost zkráceného úvazku.
Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme.
Pracovní doba - práce v sobotu, v neděli.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sociální fond.
Kontakt: osobně (personální dobor, Budějovická 1413, Tábor), telefonicky, emailem.
Volné místo prodavačka/pokladní pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 07. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka/pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, obchodní družstvo Tábor
Ulice: Dr. E. Beneše 1089
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Štěpánka Přívozníková
E-mail: stepanka.privoznikova@jednota-tabor.cz
Telefon: +420 381 406 837

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, obchodní družstvo Tábor