ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE oddělení PaM

  • Liberec

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE oddělení PaM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- administrativní činnosti spojené s personální a mzdovou agendou
- spolupráce se mzdovou účetní a vedoucí útvaru PaM při zpracování měsíčních výplat
- zpracování poštovní agendy
Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- zkušenosti v administrativě v oblasti personální / mzdové agendy
- kurz mzdového účetnictví výhodou
- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a důslednost
- znalost práce s PC, MS Office, uvítáme zkušenosti se mzdovým SW - Vema
- nástup: dle dohody
Zaměstnanecké výhody:
- práce na plný úvazek
- zázemí stabilní společnosti poskytující služby v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví
- pružná pracovní doba
- zajímavé platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
- 5 týdnů dovolené
- 2 sick days
- stravenky
Nabídky v podobě strukturovaného životopisu se zaměřením na odbornou praxi zasílejte na e - mail: brigita.horackova@zuusti.cz, tel.: 482 411 654, 775 382 231.
Volné místo administrativní pracovník/ce oddělení pam pro lokalitu Liberec.