Vedoucí skladu

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Nabízíme práci pro středně-velkou, zaběhlou společnost s možností výdělku až 27 000 Kč. Do našeho týmu nyní hledáme šikovného pracovníka do skladu. Dlouhodobá spolupráce, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned.
Provoz skladu - jednosměnný provoz.

Co u nás budete dělat?
starat se o náš sklad
evidovat a manipulovat se zbožím - vykládka a nakládka
přejímat zboží a kontrolovat dokumenty, které zboží doprovázejí
balit zásilky a přípravovat zboží k expedici
prácovat s VZV - proškolíme, průkaz není podmínkou
dle Vašich schopností případně vést tým 3 pracovníků
Co od Vás očekáváme:
pečlivost
proaktivnost
spolehlivost
manuální zručnost
dobré komunikační schopnosti
řidičský průkaz sk.B
schopnost pracovat ve výškách
orientaci ve skladových prostorách
schopnost pružně reagovat na změny v rychle se měnícím prostředí
orientaci na zákazníka
dobré organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
zdravotní způsobilost
znalost práce na PC
ochota učit se novým věcem
znalost cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
možnost kariérního růstu
vedení týmu 3 pracovníků
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Brno.