pracovník/ce technického vývoje

  • Strmilov

Pracovní místo ( pracovník/ce technického vývoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŽIVOTOPIS v ČJ i AJ ZASÍLAT E-MAILEM (m.kudrna@kores-europe.cz)

Náplň práce:
- testy jednotlivých dílů i finálních výrobků
- spolupráce s výrobním a kontrolním úsekem firmy
- kooperace s externími dodavateli a obchodními partnery
- spolupráce při výzkumu a vývoji nových produktů či technologií
- řešení zjištěných technických nedostatků a návrhy technických zlepšení
- administrativní zpracování zjištěných výsledků, archivace podkladů i dodaných vzorků

Požadujeme:
- schopnost komunikace v AJ - především v písemné formě
- orientace ve výkresové dokumentaci, znalost technického měření
- alespoň základní znalost práce s AutoCAD/ DesignCAD či jiném 3D SW
- min. SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru - strojní zaměření výhodou
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné i týmové práce
- zkušenosti v přípravě výroby, ve vývoji či kvalitě ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:
- pevnou pracovní dobu 6:30 - 15:00
- zajímavou a pestrou práci v mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
- mzdové ohodnocení od 20 000 Kč výše - dle dosaženého vzdělání a prokázané praxe
- zaměstnanecké benefity - stravenky, životní pojištění, jazykové kurzy, 1 týden volna navíc
Volné místo pracovník/ce technického vývoje pro lokalitu Strmilov.