MANAŽER/-KA PROVOZU DĚTSKÉ LÉČEBNY

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA PROVOZU DĚTSKÉ LÉČEBNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení včetně odměn, benefitů
- kreativní práci
- příjemné prostředí ve stabilní společnosti

Náplň práce:

- zajistit běžný provoz dětské léčebny ve smyslu organizace pobytu dětí a jejich aktivit
- navrhovat a organizovat aktivity dětí
- dohlížet nad průběhem zájmových činností
- vyhledávat adekvátní aktivity pro děti
- organizovat individuální a skupinové práce
- organizovat a řešit problematiku ubytování
- koordinovat běžné denní aktivity s léčebným provozem
- práce se netýká organizace léčebných aktivit dětí

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání ( nebo středoškolské s dlouholetou praxí) v oblasti pedagogiky nebo psychologie
- prokazatelná praxe s dětmi více než 5 let
- organizační schopnosti, schopnost otevřené komunikace s dětmi i dospělými
- vztah ke sportu, ochotu organizovat volnočasové aktivity dětí
- zkušenost s vedením dětského zařízení vítána
Volné místo manažer/-ka provozu dětské léčebny pro lokalitu Lázně Bělohrad.