Ing. Roman Martinec

pokladní na čerpací stanici

Odeslat

Pracovní náplň
- praxe výhododu
- 12-ti hodinové směny PO-NE 6:30-18:30 a 18:30-6:30 hodin
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo pokladní na čerpací stanici pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pokladní na čerpací stanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. Roman Martinec
Ulice: Humpolecká 20
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Bokůvková
E-mail: station.havlickuvbrod.humpolecka@omv.com
Telefon: +420 608 975 441

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Roman Martinec