FLORPLANT s.r.o.

Řidič dodávky - prodejce květin

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
rozvoz a prodej květin

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B; nutná spolehlivost, samostatnost, odpovědnost; zkušenost s prodejem, schopnost komunikace se zákazníky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@florplant.cz
Volné místo řidič dodávky - prodejce květin pro lokalitu Hranice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič dodávky - prodejce květin

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: FLORPLANT s.r.o.
Ulice: K. Čapka 2006
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Emil Kostka
E-mail: personalni@florplant.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FLORPLANT s.r.o.