Asistent/ka učitele předškolní výchovy

Pracovní místo ( Asistent/ka učitele předškolní výchovy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro asistent/ka učitele předškolní výchovy lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

ASISTENTI A16 z:18/4/2019 Náplň práce: - organizace skladu zboží - expedice, fakturace a související administrativní práce. Požadujeme: - anglický jazyk na komunikativní úrovni - výhodou polský jazyk - organizační schopnosti, samostatnost, ...
Cascada Optic (Europe) s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Asistent/ka prodeje - módní poradce/kyně Místo výkonu práce: MARIMÓDA OC LASO, Moravská Ostrava Kontakt: e-mailem Upřednostňujeme nadšence se zkušeností s prodejem v oboru, se zájmem o módu a aktuální trendy v této oblasti. Benefiry: zaměstnanecký program v rámci skupiny Mzda: 20 000 - ...
Marie Zymová Ostrava, Inzerováno před 2 dny

*Radiologický asistent/ka Požadujeme:: - ukončené vzdělání - radiologický asistent - dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění Nabízíme: - příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ...
Nemocnice Hranice a.s. Hranice, Inzerováno před 3 dny