Finanční auditor hotelu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Finanční auditor hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici finanční auditor.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika a finance, praxi na pozici finanční specialista min. 2 roky, popř. středoškolské vzdělání a praxi min. 5 let, znalosti v oblastech: controllingové systémy, zpracovávání finančních analýz, výpočtů a vyhodnocování ekonomických ukazatelů, pokročilé znalosti MS Excel. Výhodou jsou znalosti v oblasti systému interního auditu a harmonizace služby interního auditu s mezinárodními účetními systémy a standardy, znalosti anglického jazyka.
Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, možnost odborného rozvoje a bohatý benefitní program pro zaměstnance.
Motivační dopisy a životopisy s uvedením referencí zasílejte na adresu man@thermal.cz.
Volné místo finanční auditor hotelu pro lokalitu Karlovy Vary.