Údržbář - Zedník/ Instalatér

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Údržbář - Zedník/ Instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště v rámci okresu Kroměříž a dle zakázek na Moravě
- jedná se o technologie budov (práce elektrikářské, topenářské, instalatérské, zámečnické), servis klimatizací, vrat, menší stavební opravy, atd
- vyučení, zkušenosti na obdobné pozici: obsluha zařízení (kontrola, seřizování), preventivní a běžná údržba a odstraňování poruch na technologickém zařízení, zkušenosti a znalosti v oboru TZB výhodou, práce na PC, základní činnost, schopnost řešit věci samostatně, důsledný a odpovědný přístup k práci, zájem učit se novým věcem
- benefity: stravenky, firemní telefon, výkonnostní prémie, 13. plat, penzijní připojištění
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: eva.jiruse@apleona.com
Volné místo údržbář - zedník/ instalatér pro lokalitu Kroměříž.