PROJEKTOVÝ MANAŽER

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Činnosti: Sleduje úroveň techniky, technologie, technologie organizace výrobního procesu, výrobních kapacit, odbyt zahraničních výrobků, zkoumá možnosti implementace nových výrob. Řídí projektový tým. Vypracovává plán etap, časový harmonogram a rozpočet projektu + plán kritické cesty. Řídí, koordinuje, kontroluje a na operativních poradách se všemi členy PT vyhodnocuje týdně postup plnění plánu etap - milníkem projektu v procesu osvojení projektu.
Zodpovídá za: efektivní práci a výkon členů projektového týmu, za časové plnění plánu projektu podle jednotlivých etap od fáze objednávky až po odevzdání do sériové výroby, za pravidelné vyhodnocování plánu projektu, za dodržování rozpočtovaných nákladů na projekt a plánování rentability výrobků.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- praxe v automotive podmínkou
- znalost MS Office, SAP
- komunikativní znalost AJ popř. NJ
Pružná pracovní doba
Nástup ihned
Mzda dle zkušeností
Roční prémie
Firemní vůz
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo projektový manažer pro lokalitu Liberec.