DřevochebCZ s. r. o.

Tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: areál školního statku, ul. U Farmy, Cheb - Dolní Dvory. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 8:00-16:30 h. Požadujeme: minimálně vyučení v oboru podmínkou, 2-letá praxe v oboru tesařství výhodou, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, soběstačnost, chuť pracovat, pracovní nasazení, orientace v technické výkresové dokumentaci výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h - p. Kadlec na tel. č. 608 156 688 či p. Loskot na tel. č. 739 788 188).
Volné místo tesaři pro lokalitu Cheb.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: DřevochebCZ s. r. o.
Ulice: U Farmy
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Loskot
E-mail: info@drevocheb.cz
Telefon: +420 739 788 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DřevochebCZ s. r. o.