ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACE

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: ZŠ Bratří Venclíků 1140/1, Praha 9 Černý Most
Kontaktovat e-mailem waage@softball.cz

Komuinikační jazyk - angličtina
Kvalifikace trenéra softballu - podobné jako 1. třída v ČR
Praxe - vedení státní reprezentace, nejlépe mládežnické, 15 let praxe vedoucího trenéra klubu
Práce o víkendech podmínkou
Náplň práce - vedení tréninkových skupin Projektu Sportovně talentované mládeže 15 - 18 let
Volné místo sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACE
Ulice: Bratří Venclíků 1140
Město: Praha
PSČ: 198 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriel Waage
E-mail: waage@softball.cz
Telefon: +420 603 583 362

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACE