projektant - přípravář

  • Olomučany

Pracovní místo ( projektant - přípravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost DOMESTAV EKO s.r.o. je český výrobce dřevěných staveb a přijme do svého týmu do projekční kanceláře v Olomučanech (okr. Blansko) zaměstnance na pozici: PROJEKTANT - PŘÍPRAVÁŘ.
Náplň práce: zpracování projektové dokumentace, tvorba výrobních výkresů, příprava staveb, komunikace s dodavateli, objednávání materiálu, zajištění subdodávek, administrativní činnost, zpracování podkladů pro stavební řízení.
Požadované vzdělání: vyšší odborné, VŠ - v bakalářském studijním programu, VŠ - v magisterském.
Požadujeme: znalost programů Auto CAD, Word, Excel, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, ŘP sk. B.
Nástupní mzda: od 20.000,- Kč/měs.
Nabízíme: svoz na pracoviště z Blanska zajištěn, z Adamova a Křtin dostupné autobusem, dotované stravování v místě pracoviště, práce na hlavní pracovní poměr.
Zájemci zasílejte průvodní dopis a životopis na e-mail. adresu: kocarik@domestav.cz. Následně budete vyzváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo projektant - přípravář pro lokalitu Olomučany.