Vedoucí odboru strojírenské technologie

  • Krnov

Pracovní místo ( Vedoucí odboru strojírenské technologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
Vedoucí odboru strojírenské technologie – výběrové řízení
Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici: vedoucí odboru strojírenské technologie.
Hlavní výrobní program společnosti:
. Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
. Výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
. Strojírenská výroba
Profil uchazeče:
. SŠ/VŠ vzdělání, strojírenský obor
. zkušenosti na pozici vedoucího pracovníka
. perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
. organizační schopnosti
. přirozená autorita, motivace podřízených
. uživatelská znalost MS Office
. NJ, příp. AJ na komunikativní úrovni výhodou
. fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B)
. svědomitost, zodpovědnost, flexibilita
. občanská a trestní bezúhonnost
Nabízíme:
. plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
. odpovídající finanční ohodnocení ( 42 000 + benefity
. zajímavou a rozmanitou práci v perspektivní společnosti
. možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
. služební telefon
. týden dovolené nad rámec platné legislativy
. nástup možný i hned
Jiná sdělení:
Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 30.9.2018.
Místo výkonu práce: Krnov
Internetové stránky společnosti: www.kos.cz
Z : 29.6.2018 A : 11.7.2018 A : 23.8.2018
Volné místo vedoucí odboru strojírenské technologie pro lokalitu Krnov.