Provozní pracovník - prodavač/ka, pokladní - místo je vytvořeno pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní pracovník - prodavač/ka, pokladní - místo je vytvořeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ - místo je vytvořeno pro OZP
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Dvousměnný provoz: ranní: 9-13 hod., odpolední 13-17 hod.
POŽADUJEME: vzdělání minimálně střední odborné - vyučen. Výborné komunikační a prodejní schopnosti. Motivaci, chuť do práce, orientaci v módních trendech. Zdravotní stav dovolující vykonávat tuto práci.
NÁPLŇ PRÁCE: prodej kvalitních, zahraničních oděvů v prodejnách SecondHelpu v prodejně ve Valašském Meziříčí. Organizace zásob, skladování. Péče o zákazníky, prostředí prodejny a dobré jméno sociálního podniku.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr pro osobu se zdravotním postižením (s invalidním důchodem). Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hodin/týden nebo dle dohody. Mzda 6 900- 7 900 Kč (při polovičním úvazku). Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo - dodejte životopis na níže uvedený e-mailový kontakt co nejdříve
2. kolo proběhne formou pohovorů s vybranými uchazeči.
KONTAKT: Ing. Aneta Klimentová - vedoucí, mobil: 739 324 819 nebo e-mail: aneta.klimentova@secondhelp.cz
Adresa: 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ, s.r.o., Vrbenská 803, 757 01 Valašské Meziříčí
ov. 1.8.
Volné místo provozní pracovník - prodavač/ka, pokladní - místo je vytvořeno pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.