Specialisté dávek SSP a dávek pěstounské péče

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Specialisté dávek SSP a dávek pěstounské péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Staroměstské náměstí č.p. 70
Mladá Boleslav I
293 01 Mladá Boleslav 1

Hlavní náplň činnosti:
- agenda státní sociální podpory a pěstounské péče,
- kompletní zabezpečení agendy státní sociální podpory a pěstounské péče
- zpracování žádostí o dávky v informačním systému
- zodpovědnost za jejich správnost a úplnost
- zajišťování veškeré agendy pro občany EU v souladu s nařízeními EU

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- praxe na úřadu práce, zejména v oblasti SSP a PP výhodou
- orientace v zákoně č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, v zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí
- znalosti popř. praxe v oblasti státní správy - výhodou
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád - výhodou
- výborná znalost práce na PC
- odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti
- samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup ihned
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup za nemoc

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 9. července 2018 včetně na e-mailovou adresu: pavel.krpalek@uradprace.cz.
Volné místo specialisté dávek ssp a dávek pěstounské péče pro lokalitu Mladá Boleslav.