REFERENT/-KA KATEDRY MATEMATIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA KATEDRY MATEMATIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrác. na dobu určitou 1 rok, nástup 1.12.2018
- Náplň práce: vedení administrativní agendy katedry, vyřizování korespondence, objednávky a jejich správa, příprava podkladů pro rozvrhování, komunikace s ak. pracovníky katedry a studenty (i zahraničními), spolupráce na přípravě akreditačních materiálech
- Požadujeme: pokročilou znalost SW - Excel, Word, jazyková vybavenost - základy N, AJ
- Nabízíme: stravenky, 6 týdnů dovolené, flexipassy, příspěvek na penz. připojištění
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
-V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: monika.polivkova@uhk.cz
Volné místo referent/-ka katedry matematiky pro lokalitu Hradec Králové.