Obchodní zástupce

  • Bohumilice

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* práce především mimo kancelář: přímý kontakt se zákazníky (oblast působení západní Německo)
* cíl práce získání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
* uzavírání konkrétních obchodních případů dle předem domluvených obchodních podmínek
* těsná komunikace s obchodní kanceláří v Bohumilicích, předání informací potřebných k sestavení kalkulace a k zadání zakázky do výroby

Naše požadavky:

* vzdělání obchodního zaměření
* zkušenosti s obchodem ve výrobní společnosti
* německý jazyk - komunikativně, angličtina výhodou
* vyjednávací schopnosti, komunikační dovednosti
* příjemné vystupování

Nabízíme Vám profesionální pracovní zázemí s týmem odborníků, nadstandardní platové ohodnocení na základě Vašeho výkonu a další zaměstnanecké výhody. Odborné zaškolení ve výrobním závodu je samozřejmostí. Máte-li zájem o spolupráci s naší firmou, zašlete prosím svůj životopis nebo nás neváhejte kontaktovat nejlépe emailem:
Miroslav Kadlec, vedoucí obchodu
Miroslav.kadlec@bachl.cz
+420 724 358 438
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Bohumilice.