kontrolor/ka kvality

  • Bzenec

Pracovní místo ( kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sportovní 1441, 696 81 Bzenec. Hledáme nové kolegy na pozici kONTROLOR/KA KVALITY ve Bzenci.
CO VÁS U NÁS ČEKÁ? Nic náročného nebo těžkého, ale jednoduchá manuální dělnická práce, žádná montáž nebo kompletace, ale zraková kontrola součástek, volné dny i přes týden, pracuje se v nepřetržitém provozu (krátký/ dlouhý týden)
CO VÁM NABÍZÍME? Svozovou dopravu ZDARMA, mzdu 100 Kč/ h.+ zákonné příplatky, stavenky, flexipassy, finanční prémie a jiné benefity, pravidelné vzdělávání v rámci ŠKOLY KVALITY, možnost kariérního růstu.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME? Manuální zručnost a dobrý zrak (brýle nejsou překážkou), ochotu pracovat v nepřetržitém provozu dle směnového kalendáře, samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení.
CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: prace@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE BZENEC. Na pracovišti se není možné hlásiť přímo osobně bez předchozí telefonické domluvy. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy s vybranými uchazeči.
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Bzenec.