Globus ČR, k.s. Řezník, uzenář

Řezník, uzenář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Pražská č.p. 248/39, Olomouc.
Požadavky: vyučení v oboru řezník - uzenář nebo praxe v oboru řezník - uzenář nutné, na řezníka zaučíme i vyučeného kuchaře.
Ranní směna: 6:00 - 14:30 hod., odpolední 12:30 - 21:00 hod.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo řezník, uzenář pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník, uzenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Globus ČR, k.s.
Ulice: Pražská 248
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Bittnerová
E-mail: a.bittnerova@globus.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Globus ČR, k.s.