Ředitel/ka Oblastní charity Ústí nad Labem

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Ředitel/ka Oblastní charity Ústí nad Labem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
5 let praxe ve vedoucí pozici,
bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost,
manažerské dovednosti,
komunikační schopnosti,
řidičský průkaz skupiny B,
zkušenosti se získáváním dotací a grantů,
znalost církevního prostředí,
znalost a orientace v neziskovém sektoru a v sociální oblasti výhodou,
aktivní znalost německého jazyka vítána,
doporučení duchovního správce
Mzdové zařazení:
12. - 13. platová třída podle nařízení vlády č. 564, příloha č. 1, dle započitatelné praxe a vzdělání.
Přihlášky do výběrového řízení včetně profesního životopisu, motivačního dopisu a doporučení duchovního správce zasílejte na adresu:
1) Diecézní charita Litoměřice
Kosmonautů 2022
412 01 Litoměřice
obálku označte nápisem Výběrové řízení OCH Ústí n.L.
2) nebo e-mailem na adresu: ruzena.kavkova@ltm.charita.cz,
a to nejpozději do 15. 7. 2018.
Volné místo ředitel/ka oblastní charity ústí nad labem pro lokalitu Ústí nad Labem.