PRACOVNÍK/-ICE EKONOMICKÉHO ÚSEKU - POKLADNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE EKONOMICKÉHO ÚSEKU - POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PRACOVNÍK/-ICE EKONOMICKÉHO ÚSEKU - POKLADNÍ
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.10.2018
- Náplň práce: manipulace s peněžní hotovostí, manipulace s elektronickými stravovacími kartami, zajišťování pokladní služby pro potřeby organizace vč. zaúčtování, provádění bezhotovostních plateb prostřednictvím ČP, zajišťování hotovostních výběrů tuzemské i zahraniční měny v bance, zajišťování agendy zahraničních cestovních příkazů vč. vyúčtování a jejich výplaty, zajišťování ukládání účetních písemností a záznamů pokladny do archivu
- Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, odborné ekonomické vzdělání výhodou, alespoň základní znalost anglického jazyka, základní orientaci v právních předpisech a dalších normách souvisejících s mezinárodním VŠ studiem, bezúhonnost, spolehlivost
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenky, výhodný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: petra.holoubkova@uhk.cz
Volné místo pracovník/-ice ekonomického úseku - pokladní pro lokalitu Hradec Králové.