KOMBI TRANS s.r.o.

Řidič tahače návěsné soupravy

Odeslat

Pracovní náplň
Řidičský průkaz sk.C+E, prof. průkaz, digitální karta, zdravotní způsobilost k řízení automobilu, trestní bezúhonnost
Volné místo řidič tahače návěsné soupravy pro lokalitu Jihlava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče - + digitální karta

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič tahače návěsné soupravy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: KOMBI TRANS s.r.o.
Ulice: Znojemská 833
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Kaczmar
E-mail: marek.kaczmar@kt-cz.com
Telefon: +420 602 773 325

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOMBI TRANS s.r.o.