MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/-KA PRO UKRAJINSKÝ A RUSKÝ TRH

  • Nová Paka

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/-KA PRO UKRAJINSKÝ A RUSKÝ TRH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 493 655 593 od 8:00 - 14:00, p. Fejkl nebo pište na e-mail: job@elnino.cz
Náplň práce:
příprava obchodních strategií, jejich vyhodnocování a reporting
koordinace činností marketingových pracovníků napříč jednotlivými disciplínami
příprava, koordinace a správa marketingových kampaní, akcí a soutěží
spolupráce a součinnost s dalšími odděleními (grafické oddělení, infomailing, IT, vedení, maloobchod)
analýza dosažených výsledků v měřících nástrojích, Google Analytics
komunikace s externími partnery a rozvíjení spolupráce
Požadavky:
výborná znalost a orientace v prostředí ukrajinského trhu v oblasti e-commerce
minimálně 3 roky praxe v marketingové či obdobné pozici v e-commerce (podložené reference)
vysokoškolské vzdělání
dobré koordinační a prezentační schopnosti
schopnost samostatného vedení projektu
analytické myšlení
samostatnost a aktivní přístup
otevřenost, komunikativnost, týmový přístup
ukrajinský jazyk na úrovni C2 (rodilý mluvčí)
Výhodou:
další cizí jazyk na komunikativní úrovni (ruština, angličtina)
obchodní kontakty na Ukrajině a v Rusku
praxe s vedením vlastního týmu lidí
znalost CMS a správy obsahu webu
znalost html, css, php
kreativní myšlení a grafické cítění
Nabízíme:
spolupráce na úspěšných projektech
zázemí úspěšné firmy
příjemné a kamarádské prostředí
zaměstnanecké benefity
místo výkonu práce Nová Paka

Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo marketingový/á specialista/-ka pro ukrajinský a ruský trh pro lokalitu Nová