ZÁRUBA GASTRO a.s.

KUCHAŘ/KA - ZÁVODNÍ KUCHYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vaření jednotlivých chodů dle jídelního lístku a normy, výdej pokrmů a expedice hotových pokrmů, evidence spotřeby surovin, související evidence dle požadavků HACCP, pracovní doba od 4:30 - 13:00 hod.
Požadujeme: zkušenosti s přípravou hotových teplých i studených pokrmů, praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na stravování
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod., nebo e-mailem
Volné místo kuchař/ka - závodní kuchyně pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA - ZÁVODNÍ KUCHYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZÁRUBA GASTRO a.s.
Ulice: U Sirkárny 739
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pípal, Paulusová
E-mail: pipal@zarubagastro.cz, paulusova@zarubagastro.cz
Telefon: +420 737 277 530,737 277 545

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZÁRUBA GASTRO a.s.