IRVAS, s.r.o.

dlaždič zámkové dlažby

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Libčeves, Sídliště 28
pokládka zámkové dlažby a jiné stavební práce dle potřeby
kontakt: telefonicky na č. 777236776
irvaslouny@seznam.cz, osobně na uvedené adrese
Volné místo dlaždič zámkové dlažby pro lokalitu Libčeves.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dlaždič zámkové dlažby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: IRVAS, s.r.o.
Ulice: Sídliště 28
Město: Libčeves
PSČ: 439 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vasyl Bobrushko
Telefon: +420 777 236 776

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IRVAS, s.r.o.