Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, 28. října 2173
Přijmeme kuchaře/ku do školní jídelny. Jedná se o pracovní poměr - zástup za mateřskou dovolenou s následně jistým prodloužením na dobu neurčitou, pracovní doba od 6 hod do 14 hod (po - pá). Požadujeme střední vzdělání s vyučením v oboru, praxe výhodou, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Šéfkuchař v hotelové restauraci Kontakt-email. Lázeňský hotel v centru KV přijme šéfkuchaře/ku. Premie a na konci roku 13 plat. Praxe v oboru min. 5 let. Prac. doba od 08:00 do 16:30 hodin. Volné místo šéfkuchař v hotelové restauraci pro lokalitu Karlovy Vary.
OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno dnes

Kuchař (indická kuchyně) praxe min 3 roky, znalost indické kuchyně, znalost AJ (alespoň pasivně), znalost hindštiny výhodou Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 9.00 - 18.00 hod. nebo e-mailem Volné místo kuchař (indická kuchyně) pro lokalitu Teplice.
W.T.C. GROUP s.r.o. Teplice, Inzerováno dnes

Pomocný kuchař (indická kuchyně) znalost indické kuchyně - vypomáhání šéfkuchaři, znalost AJ (alespoň pasivně), znalost hindštiny výhodou Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 9.00 - 18.00 hod. nebo e-mailem Volné místo pomocný kuchař (indická kuchyně) pro lokalitu Teplice.
W.T.C. GROUP s.r.o. Teplice, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit