Elektrikář, elektrotechnik

  • Rokycany

Pracovní místo ( Elektrikář, elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Horymírova č.p. 628
Nápllň práce: Montáž průmyslové a bytové elektroinstalace, montáže a servis EPS, EZS a CCTV, kontrola, údržba a opravy elektrických zařízení a strojů. Podíl na realizaci svěřených instalací a servisních případů. Plnění vnitřních směrnic, technologických a pracovních postupů. Komunikace se zákazníky, vytváření výkazů a servisních záznamů
Požadujeme: ŘP sk. B, SŠ vzdělání nebo vyučení – elektro, vyhláška 50/78 (zajistíme), příjemné vystupování, praxi v oboru nepožadujeme. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 35.000,- Kš/měs., stravenky, příspěvek na dovolenou, vzdělávací kurzy, školení
Kontakt e-mailem: p. Fránová, e-mail: danasen@seznam.cz
Volné místo elektrikář, elektrotechnik pro lokalitu Rokycany.