VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PÉČE O STROJE A NÁSTROJE

  • Hejnice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PÉČE O STROJE A NÁSTROJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Zajištění výroby a péče o strojní vybavení, nástroje a přípravky
- Zajištění nabídek a poptávek strojního vybavení, nástrojů a přípravků
- Spolupráce a aktivní podpora technického a technologického rozvoje společnosti
- Zajištění a provádění prověrek, revizí, auditů
- Podpora zlepšování a odstraňování plýtvání
- Vedení a rozvoj kvalifikace členů týmu

Co od Vás očekáváme?
- Ukončené SŠ vzdělání (mechatronika, elektronika,...)
- Praxe v řízení týmů min. 2 roky
- Pokročilá znalost německého jazyka výhodou
- Technické myšlení a ochota učit se novým věcem
- Flexibilita, kreativita, týmový hráč, organizační a komunikační schopnosti
- Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?
- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- Zcela bezpečné, čisté a světlé pracovní prostředí
- Až 5 dní dovolené navíc
- Firemní stravování a příspěvek na dopravu
- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo vedoucí oddělení péče o stroje a nástroje pro lokalitu Hejnice.