VEDOUCÍ TECHNIK/-ČKA MĚŘENÍ EMISÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TECHNIK/-ČKA MĚŘENÍ EMISÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce v kanceláři a výjezdech, vypracování protokolů z měření emisí
- Požadujeme: SŠ vzdělání chemického, technického, přírodovědného směru, orientace v technologiích na ochranu životního prostředí výhodou, min. 3 roky praxe, řidičský průkaz skupiny B, uživatelskou znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ, samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, časová flexibilita
- Nabízíme: dovolená navíc
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: marketing@empla.cz
Volné místo vedoucí technik/-čka měření emisí pro lokalitu Hradec Králové.