ZELOS, spol. s r.o.

Kuchař/ka v závodním stravování v Olomouci

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 989/8, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: od 5:00 - 13:30 hod., PO - PÁ.
Požadavky: min. vyučen, praxe v oboru vítána, vhodné i pro absolventy.
Hrubá mzda dle praxe, od 20.000 Kč hrubého.
Nabízíme: zaměstnanecké jídlo za 20 Kč, odměny každý měsíc.
První kontakt POUZE telefonicky. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí tel. domluvě.
Volné místo kuchař/ka v závodním stravování v olomouci pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka v závodním stravování v Olomouci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZELOS, spol. s r.o.
Ulice: tř. Kosmonautů 989
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vaňkátová, Ellner, Průchová
Telefon: +420 603 499 601,585 207 364,585 207 363

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZELOS, spol. s r.o.