Junior accountant

  • Mimoň

Pracovní místo ( Junior accountant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mimoň/Mladá Boleslav
Dynamická a stabilní společnost s činností v oboru odpadového hospodářství hledá vhodné kandidáty na pozici: Junior accountant
Pracovní náplň:
- Vedení skladové evidence a její vyhodnocení, vedení evidence spotřeby PHM, kontrola průměrných spotřeb, kontrola účtování a plnění zakázek, vyhodnocování ziskovosti zakázek, spolupráce na zpracování účetních závěrek, budgetu a forecastu, příprava analýz a správa dat dle potřeby managementu, kontrola kalkulací a cen, podpora dalších oddělení, spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
Požadujeme:
-SŠ/VŠ ekonomického směru
-Zájem o problematiku účetnictví, financí a controllingu
-Dobré znalosti MS Office, zejména MS Excel
-Analytické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, Organizační schopnosti
-Základní znalost německého/anglického jazyka
-Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
-Odpovídající mzdové ohodnocení
-Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v mezinárodní společnosti
-Zaměstnanecké výhody: PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.
První kontakt emailem!
Volné místo junior accountant pro lokalitu Mimoň.