Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 2708
vhodné i pro důchodce na zkrácený úvazek
požadujeme vyhl. 50/78
stravenky
zájemci hlaste se na email: svobodaatultrazvuk-sro.cz, osobně na uvedené adrese od 7,30 do 16,00 hod
Volné místo elektrikář pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební a provozní elektrikáři MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: Ing.dherold@gmail.com; Kontaktní osoba: Ing. Daniel Herold, tel.: +420 728 102 284, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: požadována praxe nebo doklad o studiu, kurzu či jiné doložení Volné ...
D&Z spol. s r.o. Praha, Inzerováno včera

Elektrikář Místo výkonu práce: Brtnická č.p. 57, 407 78 Velký Šenov Požadujeme: Vzdělání: střední odborné s výučním listem Platná vyhláška 50/§6 Znalost čtení elektro dokumentace Zkušenosti s průmyslovou elektroinstalací Pečlivost, zodpovědnost, ...
TRATEC - CS, s. r. o. Velký Šenov, Inzerováno před 2 dny

Stavební elektrikáři údržbáři POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (st.invalidity 1.-3.). Zkrácený pracovní úvazek 4-6 hod. denně v rozmezí 7,00-13,00 hod. Mzdové ohodnocení 15000,- Kč při plném úvazku. Jedná se o místo údržbáři-elektrikáři v Chebu. Pouze v pracovní dny ...
EKVITA DKM, s.r.o. Cheb, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit