Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 2708
vhodné i pro důchodce na zkrácený úvazek
požadujeme vyhl. 50/78
stravenky
zájemci hlaste se na email: svobodaatultrazvuk-sro.cz, osobně na uvedené adrese od 7,30 do 16,00 hod
Volné místo elektrikář pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTRIKÁŘ , až 30 000 Kč/měs. Máte vzdělání elektrotechnického směru, máte platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Stavební a provozní elektrikáři MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Myshchenko Viktor, tel.: 605 253 447, 605 253 448, e-mail: merkus@merkus.cz ZNALOST RJ VÝHODOU. OSVĚDČENÍ O ZPŮSOBILOSTI PODLE VYHLÁŠKY 50/1978 Sb. PODMÍNKOU MANUÁLNÍ ZRUČNOST, TECHNICKÉ A ANALYTICKÉ ...
MERKUS s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : NOVAK, OLEKSANDR, tel.: 608704828, e-mail: Sel-stav@email.cz Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Praha.
SEL-STAV s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit