VÝROBNÍ ŘEDITEL/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VÝROBNÍ ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok poté na neurčito, nástup možný ihned, místo pracoviště: Hradec Králové - Plačice, Praha
- Náplň práce: řízení výroby, zodpovědnost za efektivitu výroby, ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou, strategické plánování, plnění výrobních cílů, zavádění nových produktů, spolupráce a komunikace s investory, řešení problémů, pravidelný reporting vedení společnosti, motivace a vedení lidí
- Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru min. 5 let, praxe na vedoucí pozici min. 3 roky, znalost v oboru technická činnost v dopravě výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, schopnost pracovat samostatně i v týmu, komplexní myšlení, vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační a prezentační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, průbojnost, flexibilitu a odolnost vůči stresu a zátěži, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: platové podmínky od 45.000,- Kč, zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, služební auto, notebook, mobilní telefon, odměny a další benefity, čtvrtletní odměny
- V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail personalni@silverton.cz
Volné místo výrobní ředitel/-ka pro lokalitu Hradec Králové.