NÁSTROJAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše prac. náplň:
- Budete vytvářet a upravovat nástroje, které slouží pro výrobu přepěťových ochran.
- Ve spolupráci s lisaři a zámečníky připravíte přesné formy a přípravky k usnadnění procesu výroby.
- Funkčnost strojů zajistíte pravidelnou kontrolou.
- Vyrábíme nejrůznější produkty, takže monotónní práci nečekejte.
Naše požadavky:
- Ideální je, když máte alespoň středoškolské vzdělání s výučním listem nebo min. 1 rok praxe v oboru.
- Znalost čtení technické dokumentace podmínkou.
- Výhodu budete mít, pokud vlastníte oprávnění k řízení VZV.
Nabízíme Vám:
- Práci na plný pracovní úvazek.
- Prac. poměr na dobu určitou s perspektivou na dobu neurčitou.
- Jednosměnný provoz.
- Prac. doba 6:00 - 14:30 hod.
- 6 dní sick days každý rok.
- 4 týdny dovolené.
- Příspěvek na vybrané kulturní a sportovní aktivity.
- Příspěvek na stravování - dovoz jídel, stravování ve firemní jídelně.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Pravidelné firemní akce.
V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na email: info@hakel.cz
Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Volné místo nástrojař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.