TECHNOLOG VE VÝROBĚ KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG VE VÝROBĚ KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše odpovědnost:
- řešení atypických zakázek
- zpracování technologických postupů
- řešení technologických nedostatků/úprav na pracovištích
- technická podpora výroby jednotek
- tvorba návodek
Požadujeme:
- ÚSO (strojní, elektro apod.)
- znalost AJ výhodou
- základy práce na PC (MS Office, Excel, Word)
- praxe ve strojírenské výrobě výhodou
- ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- základní mzda 27 000 - 33 000,- Kč (včetně prémií) - dle zkušeností uchazeče
- dotované stravování v areálu
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
a další výhody dle kolektivní smlouvy
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo technolog ve výrobě klimatizačních jednotek pro lokalitu Liberec.