PROCESS QUALITY ENGINEER

  • Liberec

Pracovní místo ( PROCESS QUALITY ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vyhodnocuje indikátory procesu (FPY, náklady na interní nekvalitu), stanovuje s pracovníky příslušných útvarů opatření k odstranění případných neshod
- vyhodnocuje data z monitorování a měření výrobků, stanovuje opatření k odstranění případných neshod
- metodicky řídí proces analýzy neshodných dílů vrácených výrobou a zákazníky
- dokumentuje postupy řešení reklamací a dává informace příslušnému technikovi kvality
- provádí audity pracovišť na všech výrobních úsecích
- vede databázi nápravných opatření, ověřuje účinnost přijatých nápravných opatření
- vede evidenci neshodných dílů v reklamačním skladu a řídí jejich vypořádání
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření, min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost ISO 9001, znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, 5x proč)
- interní auditor - výhodou
- komunikativnost, samostatnost, rozhodnost
- AJ - komunikativní znalost, ŘP sk. B
Nabízíme:
- mzda 40 000 - 50 000 Kč (včetně Q prémií)
- dotované stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociální fondu
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo process quality engineer pro lokalitu Liberec.