Účetní

  • Uhlířské Janovice

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zpracování běžné účetní agendy - evidence došlé a vydané pošty, účtování došlých faktur, pokladny, platby z běžného účtu atd...
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe výhodou, pokročilé ovládání PC, (MC office, Excel, Word, e-mailová komunikace)
Základní nástupní mzda je stanovena dle kvalifikace a praxe.
Jednosměnný provoz 6,30 - 15,00 hodin
Nabízíme: zajištění stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné.
V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6,30 - 15,00 hodin, nebo pište na uvedený email. Životopis zasílejte na níže uvedenou adresu, zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat dle nařízení GDPR.
Osobně se můžete hlásit v sídle firmy: Sázavská 786, Uhlířské Janovice, 6,30-15,00 hodin.
Místo výkonu práce: Sázavská 786, Uhlířské Janovice.
Volné místo účetní pro lokalitu Uhlířské Janovice.