Obchodně-technický zástupce s ruštinou

  • Josefov

Pracovní místo ( Obchodně-technický zástupce s ruštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co získáte:
plný pracovní úvazek,
zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti,
přátelské pracovní prostředí,
možnost cestovat do zahraničí,
motivující odměnu za dobře vykonanou práci,
profesní růst,
pravidelné vzdělávání,
firemní benefity,
možnost využít home office,
Hrubá mzda 27 - 37 tis. Kč (po zapracování).
Dohodneme se, pokud:
cítíte, že jste obchodníkem se smyslem pro techniku,
dosahujete adekvátního středoškolského vzdělání,
máte zkušenosti s potravinářskými technologiemi,
máte dostatek energie a chtění plnit obchodní plány a výzvy,
jste zkušeným a čestným obchodníkem, chápajícím důležitost zákazníka a jeho potřeb,
ovládáte ruský jazyk řečí i písmem na velmi dobré úrovni (v případě rodilého mluvčího máte výbornou úroveň češtiny),
máte komunikativní znalost anglického jazyka nebo případnou ochotu učit se jej,
máte cit pro technologická řešení,
jste zodpovědný za vlastní činy,
máte chtění aktivně pracovat a stále se vzdělávat,
umíte pracovat na PC a řídit automobil.
Své motivační dopisy a strukturované životopisy včetně dosažených výsledků zasílejte na adresu janulik@filtrace.com.
Volné místo obchodně-technický zástupce s ruštinou pro lokalitu Josefov.