ROSA market s.r.o.

Prodavači - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
PRODAVAČI - POKLADNÍ
Požadujeme: do stávajícího kolektivu zaměstnanci rádi přijmeme kolegu/gyni, očekáváme samostatnost, spolehlivost příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
První kontakt: telefonicky na čísle 606 236 817 nebo e-mailem na: jkollova@rosamarket.cz
ov. email 3.9.2018
Volné místo prodavači - pokladní pro lokalitu Valašská Polanka.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavači - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ROSA market s.r.o.
Ulice: 287
Město: Valašská Polanka
PSČ: 756 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kollová
E-mail: jkollova@rosamarket.cz
Telefon: +420 606 236 817

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ROSA market s.r.o.