skladník - řidič vysokozdvižného vozíku

  • Tábor

Pracovní místo ( skladník - řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádí a vykonává činnosti spojené s manipulací, obsluhuje vysokozdvižný vozík.
Odpovídá za přesné splnění stanovených úkolů vedoucím směny za dodržení bezpečnostních zásad při veškerých skladových činnostech.
Požadujeme:
- vzdělání min. SO (výuční list)
- Praxe v oblasti
- Znalost skladového hospodářství
- Znalost portfolia výrobků a zboží
- Znalost základních pojmů v logistice a skladování
- Průkaz na VZV + praxe v jejich používání
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- benefity
- motivující finanční ohodnocení
Měsíční a roční prémie
Odměna za odpracovanou dobu
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění v případě pracovního poměru na dobu neurčitou
kontakt tel., e-mailem
Volné místo skladník - řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Tábor.