INSPEKTOR ODDĚLENÍ KONTROLY

  • Liberec

Pracovní místo ( INSPEKTOR ODDĚLENÍ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměření na provádění kontrol energetických auditů a posudků, kontrol dodržování účinnosti energetických zařízení, kontrol splnění požadavků na regulaci otopných soustav a zejména kontrol průkazů energetické náročnosti budov.
Požadavky:
- minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu,
- státní občanství ČR, bezúhonnost,
- ŘP skupiny B
- praxe či vzdělání ve stavebním oboru (SŠ nebo VŠ) výhodou
- znalost či orientace v zákonu č. 406/2000 Sb. výhodou, zejména orientace v problematice průkazů energetické náročnosti budov, energetických auditů a posudků, měření a regulace, TZB, zkušenosti z projektové činnosti
- nutná znalost práce na PC (WORD, EXCEL, Internet, Outlook atd.) – uživatelsky
- s výjimkou pedagogické činnosti inspektor nesmí být podnikatelsky činný (nemůže být veden v obchodním či živnostenském rejstříku)
Nabízíme:
- služební poměr na dobu neurčitou
- platové zařazení do 10. třídy a příslušného platového stupně na základě uznané praxe podle příslušné přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 304/2014 Sb. a vnitřních předpisů SEI v rozmezí od 18 810 Kč až 28 320 Kč
- zvláštní příplatek a po 3 měsících osobní příplatek podle kvality odváděné práce
- možnost získání odborné praxe v oboru pro působnosti energetického specialisty
- pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz
- 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- příspěvek na stravné
- místo je vhodné i pro absolventy
Formulář žádosti o přijetí do služebního poměru a další povinné přílohy naleznete na stránkách: https://www.cr-sei.cz/?p=4325
Volné místo inspektor oddělení kon