ORMA INVEST, s.r.o.

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Odeslat

Pracovní náplň
Aktualizace 17. 4. 2019
Požadujeme - vyučen v oboru, praxe výhodou.
Nástupní jednorázový bonus od 3000 Kč.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: orma@ormainvest.cz
Pracoviště: Třinec
Volné místo provozní zámečník - svářeč pro lokalitu Třinec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ORMA INVEST, s.r.o.
Ulice: Průmyslová 1000
Město: Třinec
PSČ: 739 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Macura
E-mail: orma@ormainvest.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ORMA INVEST, s.r.o.