Operátor/operátorka pultu centrální ostrahy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Operátor/operátorka pultu centrální ostrahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pMísto výkonu práce: Masarykova č.p. 633/318, Bukov, Ústí nad Labem.
Práce vhodná pro OZP.
Náplň práce: střežení objektů, osob a motorových vozidel pomocí PC, vysílání zásahového vozidla v případě alarmu, zpracovávání přijatých informací, sepisování protokolů, komunikace s klienty, Policií ČR, Hasiči, řešení technických problémů se servisními firmami.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, pokročilou znalost práce na PC, odolnost vůči stresu, spolehlivost, komunikativnost, technické založení výhodou.
nabízíme: mzdu 22 000 - 24 000,- Kč., práci na směny (vč. nočních) v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden), nástup ihned.
Kontakt od 09:00 do 14:00 hod si sjednat telefonicky osobní jednání.
Volné místo operátor/operátorka pultu centrální ostrahy pro lokalitu Ústí nad Labem.