Poradce pro rodinné finance

  • Brno

Pracovní místo ( Poradce pro rodinné finance ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.

Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti
- spolupráce s analytickým oddělením
- nastavení optimálního portfolia klienta
- budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru
- pozitivní přístup k práci
- ŘP skupiny B
- licence PPZ od ČNB - výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:
- zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
- zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
- pravidelná školení a workshopy
- přátelský tým, který Ti se vším pomůže
- pro šikovné poradce možnost kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz a nebo zašlete životopis na e-mail personal.brno@financni-institut.cz

Stanislava Mročková
tel.kontakt: 605008493
Volné místo poradce pro rodinné finance pro lokalitu Brno.