PRODUKTOVÝ MANAŽER/PRODUCT MANAGER

  • Liberec

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ MANAŽER/PRODUCT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- příprava produktových materiálů a produktových školení
- analýza trhu, nových příležitostí a produktů HW / SW
- zpracování návrhů, tvorby a spuštění nových produktů
- komunikace s dodavateli a se zákazníky
- realizace interních i zákaznických produktových školení a prezentací
- vyhledávání nových výrobků pro nasazení u zákazníka
- spolupráce na projektech
- odborná asistence obchodníkům při návrhu řešení a tvorbě nabídek
- péče o produktové portfolio firmy
- testování produktů HW / SW
- znalost produktové strategie dodavatelů
- pravidelný kontakt a rozvoj vztahů s dodavateli
- technická podpora produktů
Požadujeme:
- min SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici
- orientace na trhu průmyslové automatizace
- nadšení pro automatizaci na úrovni produktů HW/SW, jejich uplatnění
- vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení
- znalost AJ alespoň na základní psané a komunikativní úrovni
- obchodní duch
- komunikační a prezentační dovednosti
- výborné písemné vyjadřování
- znalost pravopisu českého jazyka
- tvůrčí přístup
- analytické a logické myšlení
- aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
- práci ve firmě, která je jedinou svého druhu v ČR
- prostor pro Vaši kreativitu a realizaci dobrých nápadů
- možnost ovlivnit dění kolem sebe
- samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství
- zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledky Vaší práce
- provize dle obchodních výsledků firmy